galanteria

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko Handlowiec. Nie wymagamy doświadczenia w branży pogrzebowej, natomiast kandydat na stanowisko powinien posiadać doświadczenie w jeździe samochodem dostawczym oraz doświadczenie w sprzedaży B2B.

Handlowiec

Miejsce pracy: Feliksów 05-083, gm. Leszno, woj. mazowieckie, (ok. 15km od Warszawy)

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy (trumny, urny, krzyże) nowym i obecnym Klientom firmy na terenie całej Warszawy i okolic,
  • wystawianie dokumentów WZ,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
  • wykonywanie prac magazynowych wedle zapotrzebowania,
  • praca obejmuje załadunek i rozładunek towaru (trumien), dostawę i aktywną sprzedaż do Klienta.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B do 3,5 t.,
  • doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym typu kontener lub plandeka, ewentualnie BUS,
  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami, komunikatywność,
  • umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność i uczciwość.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży,
  • pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo rozwojowej branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • praca tylko od poniedziałku do piątku od 8:00-16:30 (wszystkie weekendy i święta wolne od pracy),

UWAGA! główny magazyn znajduje się w miejscowości Feliksów ul. Stołeczna 99 (około 15km od Warszawy) dojazd własnym środkiem transportu lub autobusem linii 719, zapewniamy parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres sprzedaz@funero.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Funero z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Funero z siedzibą w Warszawie przy ul. Narwik 10/35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.