O NAS

O nas

Funero jest hurtownią specjalizującą się w sprzedaży trumien oraz innych produktów funeralnych. Nasza historia zaczęła się w 2009 roku, kiedy Funero rozpoczęło dystrybucję innowacyjnego jak na tamte czasy produktu jakim jest kremacyjna trumna tekturowa. Początkowy sukces naszej firmy zawdzięczamy świetnemu projektowi tej trumny, który w całości został stworzony przez Funero i do tej pory jest hitem polskiego rynku funeralnego. W bardzo szybkim czasie Funero powiększyło swój asortyment o inne trumny kremacyjne i pochówkowe. Dzisiaj możemy pochwalić się niezwykle szeroką gamą ponad 100 modeli trumien. Do trumien dołączyliśmy inne produkty takie jak urny i krzyże procesyjne w celu uzupełnienia naszej oferty. Funero bardzo szybko rozwinęło się z lokalnej firmy dostarczającej trumny i akcesoria funeralne okolicznym zakładom pogrzebowym, do hurtowni funeralnej z prawdziwego zdarzenia obsługującej obszar całej Polski. Dziś możemy pochwalić się ponad 1000 Klientów z całej Polski. Nasze produkty sprzedajemy obecnie również w wielu krajach Unii Europejskiej. Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy perfekcyjnej organizacji pracy, nieustannie dostosowującej się, szerokiej gamie produktów oraz determinacji w sprostaniu potrzebom wszystkich naszych Klientów. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o nowy segment trumien premium. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasz firma przetrwała ponad 10 lat i rozwinęła się na bardzo trudnym, polskim rynku funeralnym. Chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za zaufanie oraz współpracę i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Z

Szeroki asortyment produktów

Nasz asortyment obejmuje trumny do pochówku, trumny kremacyjne, urny i galanterię funeralną. Nasza oferta jest na bieżąco monitorowana wśród naszych klientów i dostosowywana do ich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty sprawdzonych przez nas producentów. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że otrzymują produkty najwyższej jakości.

Posiadamy trumny do pochówku w wersji premium, wykonane z dębu, olchy lub sosny, a także kremacyjne sosnowe i kartonowe. Wśród szerokiej gamy urn dostępne są modele kompozytowe, bio, drewniane, kamienne, indyjskie oraz polskie. Produkty oferujemy w szerokiej gamie kolorów lub wzorów do wyboru. Zajmujemy się także dystrybucją różnorodnych akcesoriów, takich jak krzyże oraz wybicia. Posiadamy także regały na trumny, w wersji na nóżkach oraz na kółkach z hamulcem i dolnym wzmocnieniem poprzecznym.

Z

Darmowy transport trumien na terenie Polski

Nasze produkty dowozimy naszym klientom za darmo własnym transportem*.

Z

Terminowe dostawy

Zapewniamy usługę transportową na zamówione produkty oraz gwarantujemy terminowe dostawy na terenie całego kraju. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych i doświadczony zespół kierowców.

Z

Niskie i stabilne ceny

Szeroka oferta nie wystarczy, żeby być konkurencyjnym na rynku. Dzięki optymalizacji organizacji pracy oraz precyzyjnej kalkulacji kosztów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny na nasze produkty.

Z

Rabaty dla stałych klientów

Długotrwała i stabilna współpraca z naszymi klientami to dla nas priorytet. Dlatego nasi stali klienci dostają od nas korzystne rabaty i upusty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z

Wysoka jakość produktów

Produkty sprzedawane w naszej hurtowni wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz doskonałym wykończeniem. Codzienna kontrola jakości w naszych magazynach pozwala nam zachować niezmiennie wysoki poziom świadczonych usług.

Z

Dostosowanie do rynku i potrzeb klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszej hurtowni była zawsze na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalny zespół analizuje na bieżąco potrzeby naszych klientów, uwzględniając ich sugestie.

*Szczegóły na stronie FAQ

Adres

ul. Spacerowa 63
05-152 Sowia Wola

Godziny pracy

poniedziałek – piątek
08:00 - 16:30

Kontakt

    Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016, administratorem Państwa danych osobowych właściciel firmy FUNEROczytaj więcej